KURUMSAL

Hakkımızda

Hüsamettin Peker İnşaat Müteahhitliği 1973 yılında, Hüsamettin Peker tarafından inşaat-taahhüt alanlarında faaliyet göstermek üzere kurulmuş olup, faaliyetlerine 2008 yılından itibaren “Hüsamettin Peker İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi” olarak devam etmektedir. İlk yıllarda yol inşaatı ve hizmet binaları üzerinde yoğunlaşan faaliyetleri, 1995 yılında Burakcan İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi ve 2011 yılında da Mapek İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi’nin kurulmasıyla birlikte, Türkiye’nin her yöresinde kamu hizmet binaları, toplu konut inşaatları, hastane inşaatları, askeri tesisler, altyapı ve yol inşaat projeleri ile devam etmektedir. Firmamız bugün de kazanılan tecrübe ve güvenilirlik neticesinde sektörün saygın ve değişmez isimleri arasındadır.

Firmalarımız taahhütleri altına aldığı projeleri süresinden önce tamamlayarak yüksek düzeyde istihdam yaratmaktadırlar.

Her branşta seçkin uzmanlardan kurulu danışmanları, teknisyen ve idari yönetimdeki kadrosuyla, çağdaş teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek, ekipman ve makina parkını bu gelişmelere paralel olarak artırmıştır. Çalıştığı bölgelerde istihdam olanakları sağlayarak, her geçen gün büyüyen makina parkı ve artan sermayesi ile ülkemiz ekonomisine de katkıda bulunmaktadır.

Son yıllarda özel sektörde inşaat ve gayrimenkul yatırımlarına girişen firmalarımız “dürüst çalışma” ve “kaliteli iş” prensiplerinden ödün vermeden, emin adımlarla ilerlemektedir.

21. Yüzyılda yapılanmasını uzman kadrolarla daha da güçlendirmiş, geniş bir sektörel yelpazede stratejik iç ve dış ortaklıklar oluşturmayı başarmış, teknolojinin ve modern yönetimin bütün imkanlarından faydalanabilen ve en önemlisi ülkemiz ile büyüyen, global bir firma hedefliyoruz.

E-BÜLTENİMİZE KATILIN
Yeniliklerden haberdar olmak istermisiniz?
SOSYAL MEDYADA TAKIP EDİN
Bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz..